Nowy projekt Monte Balance na Trnd


Rusza kolejny projekt na Trnd. Tym razem aż 3000 osób będzie miało możliwość wsiąść udział w 

nowym projekcie i posmakować Monte Balance.

Wystarczy być zarejestrowanym na Trnd i do 17 maja wypełnić formularz.
                                         


                                                                        ZGŁOSZENIE
                                                                                                   

5 komentarzy:

 1. Monte Balance to zbalansowany i pożywny sposób na smaczną przekąskę. Jest połączeniem najlepszych składników Monte i niezbędnych elementów zbalansowanej diety. Nie zawiera polepszaczy, barwników, glutenu ani żelatyny. W Monte Balance znajduje się prawie 30% mniej kalorii niż w klasycznym Monte, 50% mniej tłuszczu oraz mniejszą zawartość cukru, ale za to jest w nim 36% więcej białka w porównaniu do klasycznego Monte. Receptura Monte Balance została oparta na najnowszych badaniach na temat zalecanej dziennej dawki spożycia poszczególnych składników przy standardowym poziomie aktywności fi zycznej. Jest zgodna z EU Pledge - porozumieniem producentów żywności w Unii Europejskiej, wyznaczającym standardy dla składu i promocji produktów spożywczych skierowanych do dzieci poniżej 12 roku życia.

  Niestety Monte Balance nie jest dostępne we wszystkich sklepach. Ja swój zestaw startowy zakupiłam w Mili.

  Co do smaku Monte Balance to uważam, że są mniej smaczne niż klasyczne Monte czy Monte z dodatkami, ale to pewnie wina mniejszej zawartości cukru i tłuszczu. Monte Balance ma także bardziej gęstą konsystencję.
  Podsumowując skład Monte Balance wygląda dużo korzystniej niż w klasycznym Monte, więc jest to doskonała przekąska dla osób dbających o zdrowie i prowadzących aktywny styl życia.

  Dziękuję Trnd za możliwość przetestowania Monte Balance :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też testuję Monte Balance. Nie padłam przed nim na kolana, ale naprawdę nie jest zły jeśli porównamy go z podobnymi deserami dostępnymi na rynku. Zdecydowanie lepszy w składzie w porównaniu do klasycznego monte. Mniej tłuszczu, cukru a więcej białka. Do tego brak konserwantów...
  Nie porównuję smaków. Nie jestem mega wielbicielką Monte, więc wersja balance mi osobiście odpowiada. Więcej o mojej opinii można przeczytać na blogu: https://biorepodlupe.blogspot.com/2016/06/monte-balance-firmy-zott.html
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zrezygnowalam z tych kampanii monte. nie smakują mi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się nie dostałam, ale miałam możliwość spróbowania i osobiście wolę Monte z dodatkami :)

   Usuń