Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection i Whitening Accelerator -testowanie z EverydayMeDzisiaj po południu zjawił sie kurier z przesyłką, jak się okazało dostałam się

do nowego projektu na EverydayMe i będę miała możliwość przetestowania

produkty Blend-a-Med.

W przesyłce znajdowało się


 • Pasta do zębów Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection
 • Produkt przyśpieszający wybielanie zebów Whitening Accelerator
 • Przewodnik projektu
 • Książeczka „Badanie opini″
 • Ulotki
 • List5 komentarzy:

 1. Początkowo nie wierzyłam w skuteczność pasty Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection a jednak działa! Moje zęby stały się bielsze i czystsze jak by „wypolerowane”  Piękny zapach jak i konsystencja tylko zachęcają do użycia. Natomiast produkt mający przyśpieszyć wybielanie Whitening Accelerator działa łagodnie co jest jego wielką zaletą ponieważ nie podrażnia wrażliwych miejsc tj dziąsła i jest czymś w rodzaju wzmacniacza i utrwalacza efektów. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą zalśnić .

  OdpowiedzUsuń
 2. Początkowo nie wierzyłam w skuteczność pasty Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection a jednak działa! Moje zęby stały się bielsze i czystsze jak by „wypolerowane”  Piękny zapach jak i konsystencja tylko zachęcają do użycia. Natomiast produkt mający przyśpieszyć wybielanie Whitening Accelerator działa łagodnie co jest jego wielką zaletą ponieważ nie podrażnia wrażliwych miejsc tj dziąsła i jest czymś w rodzaju wzmacniacza i utrwalacza efektów. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą zalśnić .

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sądziłam że taki duet jak pasta i produkt przyśpieszający wybielanie zębów marki Blend-a-Med może czynić takie cuda. Rewelacyjne jest uczucie świeżości i czystości po każdym użyciu tych produktów. Zauważyłam u siebie niewielką ale jednak (może ze względu na krótki okres używania bo ok tydzień) zmianę kolorytu ząbków na jaśniejszą ok 2 tony co bardzo mnie cieszy!  Smak, wygląd i zapach bardzo przypadł mi do gustu. Polecam wszystkim ponieważ sama pozostanę z tymi produktami na dłużej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest to rewelacyjny zestaw dla każdej osoby, która chce mieć piękne i zdrowe zęby. Już po pierwszym użyciu zauważyłam rezultaty. Uczucie świeżości jest intensywne i utrzymuje się długo. Zdecydowanie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pasta razem z akceleratorem przy jednoczesnym i systematycznym stosowaniu jest na prawdę skuteczna. Bardzo polecam dla osób, które na codzień palą papierosy, piją kawę czy herbatę. Efekt utrzymuje się bardzo długo, a jak wiemy w przypadku raczenia zębów silnymi barwnikami nie jesteśmy w stanie podtrzymać rewelacyjnego efektu wybielania zafundowanego przez stomatologa. Super alternatywa przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym.

  OdpowiedzUsuń